Polityka prywatności

Właścicielem serwisu eXcmobile.eu jest Eurowizja Sp. z o.o., Al. Prymasa Tysiąclecia 95/115, 01-242 Warszawa, NIP: 524 24 97 797, KRS: 0000200962.

Eurowizja Sp. z o.o. szanuje Twoją prywatność. Dane zbierane za pomocą formularzy kontaktowych są niezbędne do sprawnej obsługi Klienta i będą wykorzystane jedynie w celu odpowiedzi na jego zapytanie. W żadnym wypadku informacje takie jak adres e-mail, numer telefonu, nazwa firmy czy imię i nazwisko nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim. Eurowizja Sp. z o.o. stosuje się ściśle do postanowień ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Odstępstwem od powyższych zasad są jedynie informacje związane ze statystykami, służące wewnętrznym działaniom poglądowym w celu uzyskania podstawowych informacji o użytkownikach, analizy zachowań użytkowników na stronie internetowej czy zbierania danych demograficznych o użytkownikach. Statystyki nie są rozpowszechniane podmiotom trzecim, a informacje uzyskane w ten sposób pozwalają poprawić jakość usług Eurowizja Sp. z o.o..