Etui do iPhone – szybki przegląd modeli

Właśnie trzymasz w ręku swojego świeżutkiego iPhone. Radości zdaje się nie być końca…- gdy nagle Twoją euforię przerywa snujący się przed oczami widok roztrzaskanego o podłogę, nowego nabytku. Twoje serce bije szybciej, w moment zdajesz sobie sprawę, że nie możesz narażać go przecież na takie niebezpieczeństwa. Postanawiasz kupić etui do iPhone. To dobra decyzja! „Prześwietlimy” więc różne rodzaje etui/case do telefonów Apple, byś miał pewność, że wybierzesz to co najlepsze, w zgodzie ze swoim indywidualnym stylem.

Rodzaje etui do iPhone

Rynek przepełniony jest różnego rodzaju pokrowcami do iPhone. Fakt jest taki, że ludzie często dokonują zakupu „oczami”. Wybieramy to, co ładnie wygląda, nie biorąc pod uwagę innych ważnych aspektów. Zobacz czym mogą różnić się między sobą etui do iPhone.

Etui do iPhone z przezroczystej gumy

Jego główną cechą jest to, że nie ingeruje w wygląd telefonu. Widoczny jest ulubiony symbol posiadaczy iPhone – nadgryzione jabłuszko. Poza tym, jest lekkie i delikatne. Gumowe etui do iPhone jest dobrym rozwiązaniem raczej dla ,,delikatnych” osób, które wręcz wzorowo dbają o swój sprzęt. Prawda jest taka, że cienka warstwa gumy nie ochroni iPhone w razie upadku. I choć trudno to sobie wyobrazić – zdarza się, że takie etui może nawet zaszkodzić! Dzieje się tak wtedy, gdy guma „odstaje” od telefonu – co powoduje dostanie się tam piasku czy innych zanieczyszczeń, które mogą zarysować obudowę. Poza tym, użytkownicy przezroczystych pokrowców często narzekają na szybkie żółknięcie.

 

Skórzane etui do iPhone

Skóra – albo się ją kocha albo nienawidzi. Etui do iPhone wykonane z tego materiału na pewno spodoba się osobom ceniącym ponadczasową klasykę. Najpopularniejszym skórzanym modelem spotykanym na rynku jest etui z klapką. O ile osobom starszym to raczej nie przeszkadza, to młodzi, aktywni użytkownicy iPhone często narzekają na konieczność ciągłego otwierania i zamykania klapki. Poza tym, skóra jest materiałem wymagającym – aby wyglądała elegancko, trzeba poświęcić jej nieco uwagi.

 

Pancerne etui do iPhone

Twój iPhone notorycznie zalicza bliskie spotkania z podłogą? Znajomi i rodzina śmieją się, że masz „dziurawe ręce”? W takim wypadku pancerne etui może być tym, czego szukasz. Ten rodzaj etui do iPhone z pewnością da maksymalną ochronę przed upadkami. Jest tylko jedno „ale”… Pancerny case znacząco wpłynie na wygląd iPhone. Będzie sprawiał wrażenie ciężkiego i topornego. Jeśli jest to dla Ciebie nie do przyjęcia, musisz zastanowić się nad inną opcją.

 

 

Magnetic  – etui do iPhone „all in one”

A co byś powiedział, gdyby wyselekcjonować same najlepsze cechy z wyżej wymienionych rodzajów etui do iPhone i ująć je w jednym? Tak, to jest możliwe – i nawet już się stało. Magnetic.

Etui do iPhone eXc Magnetic

Ubrany w Magnetic iPhone będzie przede wszystkim świetnie chroniony, zachowa stylowy design, ale będzie też jeszcze bardziej funkcjonalny. Rozkładany uchwyt sprawi, że telefon nie wypadnie Ci z ręki nawet w trudnych warunkach. Do tego sprawdzi się również w roli podpórki, byś mógł wygodnie obejrzeć film.

Jeśli jesteś kierowcą, to ucieszy Cię jeszcze jedna funkcja tego niezwykłego etui do iPhone. Magnetic ma wbudowaną okrągłą blaszkę, która idealnie współgra z magnetycznym uchwytem samochodowym Magnet.

Etui do iPhone z uchwytem magnetycznym

Czy można wymagać od etui do iPhone czegoś więcej?

 

 

Czas na decyzję

Doszliśmy właśnie do momentu, w którym można odłożyć już na bok te mroczne wizje nieszczęśliwych wypadków z udziałem iPhone. Wiesz już jakie masz opcje – teraz czas na ostateczną decyzję. Jednak pamiętaj, aby nie czekać z nią za długo, lepiej nie kusić losu…

 

Zobacz w sklepie

Comments are closed